Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil Sohbet Yeni Adı

Mobil Sohbet Yeni Adı

Sohbetin Yeni Adresi Denebilir

Merhaba Sevgili Sohbet Severler

Sohbet denilince aklımıza facebook, instagram, skype vb gibi uygulamalardan ücretsiz bir şekilde yapabildiğimiz sohbet gelir ilk başta.

Sohbet geçmişi olan kişilerin ise direk IRC (Internet Relay Chat; İnternet Aktarmalı Sohbet) sistemleri gelmektedir. Günümüzde bu sistem o kadar yükselse de yaygınlaşsa da bir çok sunucu açılmış olsa da ne yazık ki istenilen seviyelere veya o eski şaşalı zamanlarında olduğu gibi rağbet görememekte. Bunun sebebi ise bir çok yetki sahibi arkadaşlarımızın yanlış tutumları olmuştur bu yüzden de insanlar IRC sohbet sisteminden soğumuş, sıkılmış ve küsmüştür.

Biz Mobil Sohbetci Org ailesi olarak küsen, sıkılan tüm dostlarımıza nezih istedikleri gibi güzel be keyifli bir sohbet platformunu sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız. IRC için yaptığımız o kadar yatırım olsun vakit geçirmemiz olsun bir çok birey için lüzumsuz ve gereksiz görünse, bile ben şahsım adına söylemek istiyorum. Bir çok güzel samimi içten dostluklar edindim bu platformlarda. Eminim ki daha da nice güzel dostluklar arkadaşlıklar edineceğim. Karşınıza buralarda kimin nasıl çıkacağını bilemezsiniz.

O yüzden ön yargısız ve dürüst bir şekilde tabiki tedbirli aynı zamanda sohbetinizi keyifle yaparsanız ne demek istediğimi gerçekten anlayacaksınız.

Güzel Kızlar Chat Yapmaz

Hani bizim dünyamızda kendi aramızda bir söz vardır. “Güzel Kızlar Chat Yapmaz” :)alakası yok abi ne güzel insanlar gördük ne güzel kızlarla tanıştık ne mutlu ki bize hepsi arkadaşımız dostumuz oldu.

Dedim ya bir çok yatırım yaptık bir çok vakit harcadık ve bunların hepsi siz değerli sohbet severleri tek platformda rahat rahat bir araya gelmeniz o onca zamandır hak ettiğiniz saygılı güzel sohbeti sizlere sunabilelim diye.

Sonuç olarak bir çok adresi tek platformda toparladık size daha kalabalık ve daha güzel sohbet imkanları sunabilmek adına isterseniz bu diğer adreslerimize de bir göz atalım ne dersiniz?

Bağlı olduğumuz diğer linkler;

Yaygara Chat

Maxi Sohbet

Chat Keyfi

Tabi Müziksiz Radyosuz Olmaz Değilmi 🙂

MaxiFm

Değerli okurlarımız sunucumuzda hem müzik keyfi hem oyun keydi hemde sohbet keyfine sonuna kadar varabilmeniz için siz değerli dostlarımızı da kesinlikle aramızda görmek isteriz.

Hyper 238
1 Yorumlar
RedLabeL

Hayirli ugurlu olsun insallah hepimize guzel yerlere gelecegimize inaniyorum yeterki inanc ve azim olsun Allaha sukur oda ver bizde...

Cevap bırakın